Zamówienia

/Zamówienia

Zapraszamy do składania zamówień na asortyment zawarty w naszej Ofercie.

Główny magazyn naszej firmy mieści się w Niedrzwicy Dużej. Tam też znajduje się nasza pierwsza betoniarnia oraz zakład produkcji wyrobów budowlanych. Transporty wyrobów budowlanych naszymi pojazdami odbywają się bezpośrednio z magazynu w Niedrzwicy Dużej przy ulicy Spółdzielczej 2. Zapraszamy do składania zamówień na beton towarowy z terenu Lublina i okolicznych miejscowości bezpośrednio w betonowni przy ulicy Zemborzyckiej w Lublinie.

 

 

Aby złożyć zamówienie prosimy o uzupełnienie poniższego formularza. Nasz Pracownik skontaktuje się z Państwem w celu odpowiedzi bądź wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Zasięg terytorialny

Beton towarowy, z uwagi na położenie naszych betoniarni i maksymalny czas dostarczenia mieszanki betonowej na teren budowy, jesteśmy w stanie dostarczyć w okolice następujących miejscowości: Niedrzwica Duża, Lublin, Bełżyce, Bychawa, Kraśnik, Opole Lubelskie, Nałęczów, Poniatowa, Chodel, Wysokie, Żółkiewka, Piaski, Świdnik, Snopków, Niemce, Kazimierz Dolny, Garbów, Kurów, Urzędów, Puławy, Modliborzyce, Janów Lubelski, Krasnystaw, Łęczna, Lubartów, Annopol.

Wyroby gotowe, takie jak bloczki fundamentowe, stropy teriva oraz pozostałe z naszej oferty, dostarczamy na terenie czterech województw: lubelskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego.

Call Now Button