Kontakt

/Kontakt

Zakłady produkcyjne

ODDZIAŁ NIEDRZWICA DUŻA
ul. Spółdzielcza 2
24-220 Niedrzwica Duża

668 312 312beton@alfa-bet.pl

ODDZIAŁ LUBLIN
ul. Zemborzycka 57H
20-445 Lublin

795 312 312lublin@alfa-bet.pl

Dane kontaktowe

Wyroby budowlane i prefabrykaty betonowe:
692 312 312; wyroby@alfa-bet.pl

Logistyka oraz sprzedaż żwiru, kruszyw i piachu:
889 895 424logistyka@alfa-bet.pl

Usługi laboratorium betonu:
882 133 947; laboratorium@alfa-bet.pl

Administracja i sprawy bieżące:
81 517 59 34; biuro@alfa-bet.pl

Kierownik Produkcji Wyrobów Budowlanych:
668 338 303produkcjawyrobow@alfa-bet.pl

Kierownik Produkcji Betonu Towarowego:
668 338 267produkcjabetonu@alfa-bet.pl

Serwis samochodów ciężarowych:
serwis@alfa-bet.pl

Beton architektoniczny:
betonarchitektoniczny@alfa-bet.pl

Reklamacje:
reklamacje@alfa-bet.pl

Dane rejestrowe

ALFA-BET Sp. z o.o.
ul. Księdza Popiełuszki 10/19
21-100 Lubartów

Sąd Rejonowy w Lublinie
XI Wydział Gospodarczy KRS
KRS: 0000296733
REGON: 060321631
NIP: 7141994727
Kapitał zakładowy: 90 000 złotych

PKO BP SA Lubartów
51 1020 3206 0000 8302 0058 4508

Oceń nas.

Pomóż nam doskonalić się dla Ciebie: ocennas@alfa-bet.pl